İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - MadlenBaba

Sayfa: [1] 2 3 ... 5
1
DUYURULAR / Native UO ”DDOS” HAKKINDA (11.02.2018 - 03:34)
« : 11 Şubat 2018, 12:39:18 »
Güçlü güvenlik önlemlerimize karşın, Sanal sunucumuza saldırı yapılmıştır. Native UO Sponsorlarımıza bağlı ve yasal bir kuruluş olduğu için sunucumuza yapılan tüm saldırılar ip adresleri tespit edilerek haklarında yasal işlem sponsorlarımız tarafından şirket avukatlarıyla başlatılacaktır. Gelen saldırılar sonucunda 03:34 saati itibari ile host şirketimizin destek hattından gelen telefon sonucu sunucumuzun ve sphere ‘imizin zarar görmemesi için belli bir saat aralığında kapatmış bulunmaktayız. Bu süreç içeresinde tüm ekip arkadaşlarımız ve avukatımızla birlikte gerekli konuşmaları yaptık.. Saldırı yapan şahıslar hakkında 5237 sayılı TCK (Türk Ceza Kanunu), “Bilişim Alanında İşlenen Suçlar” başlığı altında ” Sistemi engelleme ,Bozma, Erişilmez Kılma , Verileri yok etme veya Değiştirme suçu (TCK m.224) ” Bilişim Sistemine girme suçu (TCK m.243) maddeleriyle haklarında yasal işlem başlatılacaktır. Saldırıyı yapan şahısların Ultima Online farklı sunucuları ve sahipleri ile alakalı olduğu tespit edilmiş olup en kısa zamanda işlem başlatılacaktır. Fair-play çerçevesine yakışmayan yaptıkları bütün olumsuzluk ve karalamalara karşı aslında bizi yücelttikleri için kendilerine teşekkür ederiz!


Native Uo Yönetim

2

Merhabalar. Oyun içi ekran büyütme seçeneği mevcuttur. Aşağıdaki yöntemi izleyerek Ekran boyutunuzu ayarlayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz!NativeUO Connectore sağ tıklayarak Çözünürlük bölümünü seçiyoruz.

İstenilen çözünürlük bilgilerini giriyoruz.

Options bölümünden, 1024x768 ve 640x480 olarak seçimlerimizi tamamlıyoruz.

Bu işlemlerden sonra çözünürlük belirlediğiniz aralıkta büyüyecek veya küçülecektir.


3
Binekler / HORSE SPAWNLARI
« : 07 Şubat 2018, 20:39:13 »
Sunucuya 4 adet horse spawn eklenmiştir.


4
Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S) / 'SSS' HAKKINDA
« : 01 Şubat 2018, 22:24:42 »
Merhaba Arkadaşlar. SIKÇA SORULAN SORULAR konusunun altında Native UO ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Diğer Oyuncuların işine yarayacak olan konular sabitlenecektir. SSS ile ilgili her şeyi bu konu altındaki başlıklardan takip edebilir, yorumlarınızı belirtebilirsiniz.
İyi oyunlar dileriz!5
Binekler / ''BİNEKLER'' KONUSU HAKKINDA
« : 01 Şubat 2018, 22:23:09 »
Merhaba Arkadaşlar. BİNEKLER konusunun altında Native UO ile ilgili tüm binekler ve Duyuruları yer alacaktır. Binekler spawnlar aktif olduğu an foruma işlenecektir.
İyi oyunlar dileriz! ;6
DUYURULAR / ''DUYURULAR'' KONUSU HAKKINDA
« : 27 Ocak 2018, 20:34:38 »
Merhaba Arkadaşlar. DUYURULAR konusunun altında Native UO ile ilgili önemli Duyurular yer alacaktır. Duyuruları bu konu altındaki başlıklardan veya Native UO Ana sayfasından takip edebilir, yorumlarınızı belirtebilirsiniz.
İyi oyunlar dileriz! ;7
Etkinlikler / ''ETKINLIKLER'' KONUSU HAKKINDA
« : 21 Ağustos 2017, 16:05:50 »
Merhaba arkadaşlar. ETKINLIKLER konusunun altına açacağınız tüm başlıklar Etkinlikler ile alakalı olmak zorundadır. Aksi taktirde başlığınız Doğru konu altına taşınacak veya silinecektir.

Bu alanda Etkinliklerin geliştirilmesi adına fikirlerinizi beyan edebilir, memnun olduğunuz ve memnun olmadığınız her şeyi paylaşabilirsiniz.


İyi Oyunlar dileriz!

8
Merhaba arkadaşlar. CONNECTOR SORUNLARI & ÇÖZÜMLERİ konusunun altına açacağınız tüm başlıklar Connector' de yaşadığınız sorunlar ve bu sorunların çözümleri alakalı olmak zorundadır. Aksi taktirde başlığınız Doğru konu altına taşınacak veya silinecektir.

Bu alanda Connector ile yaşadığınız sorunları ve önerileriniz ile alakalı her şeyi paylaşabilirsiniz. Connector'un geliştirilmesi adına fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.


İyi Oyunlar dileriz!

9
Genel Tartışma / ''GENEL TARTIŞMA'' KONUSU HAKKINDA
« : 21 Ağustos 2017, 16:02:28 »
Merhaba arkadaşlar. GENEL TARTIŞMA konusunun altına açacağınız tüm başlıklar tüm tartışmalar ile alakalı olmak zorundadır. Aksi taktirde başlığınız Doğru konu altına taşınacak veya silinecektir.

Bu alanda tartışmak istediğiniz her şeyi paylaşabilirsiniz.


İyi Oyunlar dileriz!

10
Ben Geldim / ''BEN GELDİM'' KONUSU HAKKINDA
« : 21 Ağustos 2017, 16:01:08 »
Merhaba arkadaşlar. BEN GELDİM konusunun altına açacağınız tüm başlıklar yeni kullanıcılar ile alakalı olmak zorundadır. Aksi taktirde başlığınız Doğru konu altına taşınacak veya silinecektir.

Bu alanda Kendinizi tanıtabilir, arkadaşlık kurabiir veya oyun bilginizi ve geçmiş oyun deneyimlerinizi belirtebilirsiniz.


İyi Oyunlar dileriz!

11
İstek & Şikayet / ''İSTEK & ŞİKAYET'' KONUSU HAKKINDA
« : 21 Ağustos 2017, 15:59:40 »
Merhaba arkadaşlar. İSTEK & ŞİKAYET konusunun altına açacağınız tüm başlıklar İstekleriniz veya şikayetleriniz ile alakalı olmak zorundadır. Aksi taktirde başlığınız Doğru konu altına taşınacak veya silinecektir.

Bu alanda oyunda karşılaştığınız hataları veya kullanıcılar ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları belirtebilirsiniz.
İstek ve şikayetler ile ilgili her şeyi paylaşabilirsiniz.


İyi Oyunlar dileriz!

12
Yardım / Şifremi Unuttum? Şifremi Değiştir?
« : 21 Ağustos 2017, 15:57:40 »
Şifremi unuttum ne yapabilirim?

Oyundaki şifrenizi unuttuysanız http://www.nativeuo.com/sifremiunuttum/ Buradaki link' e tıklayarak veya web sitesinden şifremi unuttum butonuna tıklayabilir ve şifre değişikliği talep edebilirsiniz.
Mailinize gelen link' e tıklayarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Oyundaki şifrenizi değiştirmek istiyorsanız http://www.nativeuo.com/giris/ Buradaki link' e tıklayarak veya web sitesine giriş yaparak profil ayarlarından şifrenizi değiştirebilirsiniz.

--

Forumdaki şifrenizi unuttuysanız http://www.nativeuo.com/forum/index.php?action=reminder Buradaki link' e tıklayarak veya Forumdan şifremi unuttum butonuna tıklayabilir ve şifre değişikliği talep edebilirsiniz.
Mailinize gelen link' e tıklayarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Forumdaki şifrenizi değiştirmek istiyorsanız http://www.nativeuo.com/forum/index.php?action=login Buradaki link' e tıklayarak veya web sitesine giriş yaparak profil ayarlarından şifrenizi değiştirebilirsiniz.

[email protected] Bir sorunla karşılaşırsanız mail atmaktan çekinmeyin.

İyi oyunlar dileriz!

13
Yardım / ''YARDIM'' KONUSU HAKKINDA
« : 21 Ağustos 2017, 15:51:13 »
Merhaba arkadaşlar. YARDIM konusunun altına açacağınız tüm başlıklar Yardım ile alakalı olmak zorundadır. Aksi taktirde başlığınız Doğru konu altına taşınacak veya silinecektir.

Bu alanda Yardım amaçlı tüm içerikleri paylaşabilirsiniz. Örneğin sistem ile ilgili bir probleminiz varsa bu konu altında beyan edebilirsiniz. Yardımlaşabilir ve sorular sorabilirsiniz.


İyi Oyunlar dileriz!

14
Aile / ''AILE'' KONUSU HAKKINDA
« : 21 Ağustos 2017, 15:46:45 »
Merhaba arkadaşlar. AILE konusunun altına açacağınız tüm başlıklar Aileler ile alakalı olmak zorundadır. Aksi taktirde başlığınız Doğru konu altına taşınacak veya silinecektir.

Bu alanda Aileniz veya başka Aileler ile alakalı her şeyi paylaşabilirsiniz. Ailelerin geliştirilmesi adına fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.


İyi Oyunlar dileriz!

15
Guild / ''GUILD'' KONUSU HAKKINDA
« : 21 Ağustos 2017, 15:45:11 »
Merhaba arkadaşlar. GUILD konusunun altına açacağınız tüm başlıklar Guild'ler ile alakalı olmak zorundadır. Aksi taktirde başlığınız Doğru konu altına taşınacak veya silinecektir.

Bu alanda Guildiniz veya başka guildler ile alakalı her şeyi paylaşabilirsiniz. Guildlerin geliştirilmesi adına fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.


İyi Oyunlar dileriz!

Sayfa: [1] 2 3 ... 5