Native Ultima Online > Sistemler

Native UO - Upgrade Sistemi

(1/1)

Murax:
Merhabalar

Sunucumuzda silahların değerini artırmak için upgrade sistemi geliştirdik. +15 Silahlar sadece upgrade ederek yapabilirsiniz herhangi bir yaratık veya hazine açarak elde edemezsiniz. Silahınızı +15'e upgrade etmek için yapacağınız silahın +12'sine, 1 adet golden smith 1 adet +15 upgrade scroll ve upgrade forge ihtiyacınız vardır.

Not: Upgrade yaparken silahların yanma olasılığı da vardır. Silahınız yandığında ise hem upgrade scrollu, hem golden smith ve hemde silahınız heba olur.

Upgrade Scroll

Upgrade scroll basıcanız silahı geliştirmeye yarar örneğin bir +9 silahı +12'ye veya bir +12 silahı +15 gibi geliştirmenizi yarar. Upgrade scrollu sadece dungeon chestlerdeki seviye 3 deki (lady ghost) yaratığından elde edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için sistemler bölümünden dungeon chest sisteminini okuyunuz.

Upgrade Forge

Upgrade forge silahınızı geliştirmeye yaran bir eşyadır. Silahınızı upgrade etmek için upgrade scrolla ihtiyacınız vardır. Kullanımı için evinize sabitlemesi gerekir ayrıca 99.9 blacksmithing yeteneğine ve 1 golden smithe ihtiyacınız vardır.  Forgeye çift tıklayarak kullanabilirsiniz.Yapımı için;
Carpentry menüsünden görebilirsiniz
Blacksmithing (99.9)
Carpentry (99.9)
100 Log Gold
150 İngot Special Gold
1 Golden Smith
5 Golden Crystal

Gold Log: Gold log lumberjacking yeteneği olan kişiler ağaçları keserek çıkartabilirler.
Special Ingot: Special Ingot için sistemler bölümünde mixed sistemine bakınız.
Golden Crystal: Hazineden çıkmaktadır ayrıca, balron, deamon, ice dragon, kraken ve rotting corpse, yaratıklarından çıkmaktadır.
Golden Smith: Tinker menüsünde yapabilirsiniz yapımı için 99.9 tinkering 99.blacksmithing yeteneğine ihtiyacınız vardır ayrıca 10 adet special gold ingot gereklidir

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git