Gönderen Konu: Native UO - Upgrade Sistemi  (Okunma sayısı 774 defa)

Robellious

  • Ziyaretçi
Native UO - Upgrade Sistemi
« : 18 Ağustos 2017, 10:56:38 »
Merhabalar

Sunucumuzda silahların değerini arttırmak için upgrade sistemi geliştirdik. +15 Silahlar sadece upgrade edilerek yapabilirsiniz. Herhangi bir yaratık veya hazine açarak elde edemezsiniz. Silahınızı +15'e upgrade etmek için yapacağınız silahın +12'sine, 1 adet golden smith, 1 adet +15 upgrade scroll ve upgrade forge ihtiyacınız vardır.

Not: Upgrade yaparken silahların yanma olasılığı da vardır. Silahınız yandığında ise hem upgrade scrollu, hem golden smith ve hemde silahınız heba olur.

Upgrade Scroll

Upgrade scroll uygulayacağınız silahı geliştirmeye yarar örneğin bir +9 silahı +12'ye veya bir +12 silahı +15 gibi geliştirmenizi yarar. Upgrade scrollu sadece dungeon chestlerdeki seviye 3 deki (lady ghost) yaratığından elde edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

Upgrade Forge

Upgrade forge silahınızı geliştirmeye yarayan bir eşyadır. Silahınızı upgrade etmek için upgrade scrolla ihtiyacınız vardır. Kullanımı için evinize sabitlenmesi gerekir ayrıca 99.9 blacksmithy yeteneğine ve 1 golden smithe ihtiyacınız vardır.  Forge'a çift tıklayarak kullanabilirsiniz.Yapımı için;
● Blacksmithy (99.9)
● Carpentry (99.9)
● 100 adet Log Gold
● 150 adet İngot Special Gold
● 1 adetGolden Smith
● 5 adet Golden Crystal

Gold Log: Gold log lumberjacking yeteneği olan kişiler ağaçları keserek çıkartabilirler.
Special Ingot Special Ingot hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.
Golden Crystal Hazinelerden, balron, deamon, ice dragon, kraken ve rotting corpse, yaratıklarından çıkmaktadır.
Golden Smith: Tinker menüsünde yapabilirsiniz. Yapımı için 10 adet special gold ingot ve 99.9 tinkering 99.blacksmithy yeteneklerine ihtiyacınız vardır.
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2018, 18:37:28 Gönderen: Edward »