Gönderen Konu: Native UO - Bonuslar  (Okunma sayısı 718 defa)

Robellious

  • Ziyaretçi
Native UO - Bonuslar
« : 21 Ağustos 2017, 21:56:48 »
Merhabalar;

Oyun içersin de bulunan silah bonusları şu şekildedir;

Meditation Bonusu
Meditation bonusunu her class kullanabilir bonuslar ise şu şekildedir;

meditation yeteneğiniz 49.9 ve 69.9 arası ise;
+1 medi bonusu
meditation yeteneğiniz 69.9 ve 80.9 arası ise;
+2 medi bonusu
meditation yeteneğiniz 80.9 ve 90.9 arası ise;
+3 medi bonusu
meditation yeteneğiniz 100.0 ise;
+4 medi bonusu

Dismount
Çift el Swordsmanship, Fencing, Mace Fighting ve Heavy Crossbow silahları ile rakibinizi attan düşürebilirsiniz. Anatomy yeteneğinize ve rakibinizin armoruna göre düşürme ihtimaliniz değismektedir. Anatomy skilliniz ne kadar yüksekse o kadar fazla düşürme sansiniz artar, rakibinizin ne kadar armoru yüksekse azalır.

Paradarbe
Çift el Fencing silahları ile rakibinize Paradarbe vurarak 3 saniye etkisiz hale getirebilirsiniz. Paradarbe vurma şansınız Anatomy yeteneğiniz ile orantılıdır. Paradarbe yemiş bir kişi Paradarbe etkisi geçmeden tekrar Paradarbe olamaz.

Bleeding
Tek el Swordsmanship silahları ile rakibinize yara açabilirsiniz. Rakibinize yara verebilmeniz için 98.0 Swordsmanship skilline sahip olmanız gerekmektedir. Rakibinize yara vurma şansınız Swordsmanship ve Anatomy yeteneğiniz ile orantılıdır.

Disarm
98.1 Wrestling, 85.0 Arms Lore skilli ile rakibinizi silahlandırabilirsiniz. Rakibinizi silahsızlandırma şansınız Arms Lore yeteneğiniz ile orantılıdır.

Stun
98.1 Wrestling, 98.1 Tactics yetenekleriniz varsa sistem otomatik olarak aktifleşir. Rakibinizi belli bir süreliğine etkisiz hale getirebilirsiniz.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2018, 13:37:01 Gönderen: Robellious »